[ şirket hakkında ]

En İyi Çözümler

Gıda ve Yem sektöründe faaliyet gösteren Velar Tarım Sanayi ve Tic. A.Ş. Mart 2021 tarihinde yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur. Firmamız, uzun yıllardır hammadde ithalatı yapmakta olduğu Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Moldova, diğer Avrupa ülkeleri ve Güney Amerika ülkelerinde, kurmuş olduğu tedarik zinciri ile sektörün önde gelen hammadde tedarikçilerindendir. Geniş yurtdışı tedarik ağı, operasyonel lojistik kabiliyeti ve kaliteden taviz vermeyen yapısı ile firmamız her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

[ şirket stratejisi ]

Felsefemiz

Velar Tarım Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, ülkemiz ve dünyada tarım sektörünü ve güvenilir gıda ihtiyaçlarını yakından takip etmekteyiz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, uluslararası saygınlık ve kurumsal yönetim anlayışı çerçevesinde tedarikçilerimizle sürdürülebilir çözüm ortaklığı yürütmeyi hedefliyoruz.

Vizyon

Kurumsal zeka ve paylaşımcı kişiliği ile büyümeyi hedef alan şirketimiz, yılın her döneminde müşterilere hizmet vermek amacıyla, dinamik yapısı ve sahip olduğu ticari tecrübesiyle sektörde ‘’kazanırken kazandırmak’’ prensibini esas alarak faaliyet göstermektedir.

Misyon

En büyük servetimiz itibarımızdır. Kimseye yanlış yapmayan, doğrulardan taviz vermeyen, ticaret yaparken dost edinen bir firmayız.

Değerler
[ çalşma Prensiplerimiz ]

Kaliteye Duyulan Güven

Firmamız sadece ürün kalitesini değil aynı zamanda hizmet kalitesini de ön planda tutarak gerçek anlamda bir müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflenmektedir. 

Yapı Taşlarımız

  • Partnerlerimize sağladığımız güven
  • Sürdürülebilir ürün ve hizmet tedariki
  • Sürdürülebilir ürün ve hizmet kalitesi
  • Çözüm odaklı lojistik esneklik
  • Profesyonel hizmet